Yukarı

Hakkımızda

En Güçlü Hamleniz, Bizimle Çalışmaktır.

En Güçlü Hamleniz, Bizimle Çalışmaktır.

TİM A.F.Z 2013 yılında müşerilerimizin yerleşkelerine en bölge olan Ege Serbest Bölgesi'nde hizmet vermeyi amaçlayan bir kurumdur.

Yerinde denetim sloganı ile kalite mühendisliği alanında önleyici ve düzeltici hizmetler sunmaktadır. Bu yelpaze sayesinde TİM A.F.Z her müşterinin özel müşterileri için uygun çözümler sunar.

7.yılda TİM A.F.Z yenilik, liderlik ve performans kelimeleri ile eşdeğer olduğu söyleniyor.

0

Eğitim Alan

0

Anlaşmalı Kuruluş

0

Personel

0

Sertifikasyon

Profesyonel Hizmet Anlayışı

Vizyonumuz

Temel hedefimiz ileri teknoloji sağlamak ve katmak yüksek havacılık sistemleri geliştiren ve üreten bir organizasyon içinde yer almaktır.

Savunma ve havacılık sektöründe dünyanın önde gelen firmalarıyla işbirliği ile, teknolojik gelişmelerin öncülüğünü oluşturan şirketler grubu içerisinde yer almak, müşteri ihtiyaç ve beklentilerinin ötesine geçmektir.

Misyonumuz

Yüksek kalitede endüstriyel ve teknolojik ürünler üreterek çalıştığımız kişilere değer katmak ana hedefimiz ve ilgimizdir.

Değerlerimiz

Müşteri Memnuniyeti; Aktif ve etkili kalite kontrol çözümleri sunarak müşterilerimizin başarılarını daha güçlü bir duruma getirmeyi hedefliyoruz. Sanayi Sektörünün Liderlerine Hizmet Etmek; Tedarik zinciri sürecince ihtiyaçlarına uygun çözümler sunarak sektörün liderlerine hizmet etmeyi istiyoruz.

Kalite Gülümsetir :)
Portalımıza Kayıt Olarak Tüm Eğitimlerimize Erişebilirsiniz.

Kayıt Ol
image