Yukarı

Ayıklama-Rework Hizmetleri

Performans Yönetimi

Performans değerlendirme sistemi kurumların ana hedeflerini destekleyecek şekilde  tüm departmanların,tedarikçilerinin ve çalışanlarının hedeflerin tespit edilmesi, bu hedeflerin ölçme ve değerlendirmelerin yapıldığı sistemlerdir.

Performans sistemi ile ilgili görsel sonucu

Firmaların insan kaynakları departmanlarına destek amaçlı, çalışanların işe başlaması ile başlayan ve belirlenen performans kriterlerine göre çalışanların izlenmesi-değerlendirilmesi, bu değerlendirmeye göre ödüllendirilmesi ve bu gelişim/eğitim faaliyetlerinin planlanması, uygulanması ve kişinin kariyer planı ile şirket yedekleme planı ışığında kariyer yönetim sisteminin firmalarda oluşturulması konularında çalışmaları gerçekleştirmekteyiz.

İşe Alım Sürecinde ;

Uzman ve yönetici seviyesindeki nitelikli İnsan kaynağının temin edilmesinde firmaların ihtiyaçlarına uygun çözümler üretiyoruz. Her biri belli bir sektör ve pozisyon alanında uzman danışman kadromuzun yürüttüğü seçme yerleştirme süreçlerinde, müşterilerimize en kısa sürede aday sunabilmeyi hedefliyoruz. Firmalarımıza sadece işe alım hizmetlerimizle değil, aynı zamanda İK Strateji ve Süreç Danışmanlığı’nda da çözüm ortağı oluyoruz. Yetkinliklerimiz, süreçlerimiz ve referanslarımız ile iddialıyız…

Müşterimizin ihtiyacının en doğru adayla ve en kısa sürede karşılanması için;

• Zengin aday havuzumuzda ve dış kaynaklarda detaylı tarama yapıyoruz.

• Yetkinlik bazlı mülakatlar ile belirlenen, müşteri talebiyle örtüşen adayları, anlaşılan sürede müşteriye sunuyoruz.

• Sağlıktan perakendeye, bilişimden inşaata pek çok sektöre, alanında uzman danışmanlarla hizmet veriyoruz.

• İşe alım süreci ve ertesinde hizmet kalitemizi ölçüyor ve raporluyoruz.

Kurumların bordro ve özlük süreçlerine ilişkin her türlü hizmetin iş hukuku ve sosyal güvenlik mevzuatına uygun şekilde takip edilerek, uzman kadro ile operasyonun yürütülmesidir.

Bordro hizmetlerinde dış kaynak kullanarak;

- Kendi iş süreçlerinize odaklanabilirsiniz.

- Personel hatalarından kaynaklanan cezai risklerin önüne geçersiniz.

- SGK Mevzuatında yapılan değişikliklerin sizin için biz takip ederiz.

- Personel maliyetiniz düşer.

- Ücret gizliliğini maksimum düzeye çıkarırsınız.

Dış Kaynak Kullanımı ;

 Günümüzde işletmelerin yıl içerisinde proje bazlı ve dönemsel olarak eleman istihdam ihtiyacını yine proje bazlı giderebildikleri yaygın bir çalışma şeklidir.

İLKE İNSAN KAYNAKLARI,

Merkez kadrosu yanında yüzlerce çalışana sahip. Dış kaynak kullanımıyla müşterilerimize yasal mevzuata uygun olarak personel tedariki sağlıyoruz. Böylelikle müşterilerimizin iş yükünü azaltıyor ve maliyet avantajlarıyla birlikte operasyonel esneklik imkânı sunuyoruz.

Teknik Bordrolama ;

Kurumunuz adına A’dan Z’ye tüm bordro süreçlerini yürüterek, mevcut iş kaynağınızı daha verimli kullanmanızı, ücret gizliliği elde etmenizi ve yetkin yönetim raporlarına sahip olmanızı sağlıyoruz. Önceleri turizm, lojistik, fuar, ve organizasyon sektörlerinde talep edilen bu çalışma şekli, son yıllarda hızlı tüketim sektörü, üretim, perakende ve benzeri sektörlerde sıkça kullanılmaya başlanmıştır..

İlke insan kaynakları  olarak kurulduğumuzdan bugüne, esnek iş gücü tedariki alanında farklı bir soluk getirmek bugünkü planlamamızın başlangıç noktası olmuştur. Günümüzde işletmelerin yıl içerisinde proje bazlı ve/veya dönemsel olarak eleman istihdam ihtiyacını, yine proje bazlı giderilebildikleri yaygın bir çalışma şeklidir. Çeşitli sektörlerde bulanan firmaların, sürekli, dönemsel ve yarı dönemsel personel ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Alanında eğitimli personelimiz ve profesyonel yaklaşımımızla yurt içinde ihtiyacınız olan nitelikte personel tedariki sağlıyoruz

Kalite Gülümsetir :)
Portalımıza Kayıt Olarak Tüm Eğitimlerimize Erişebilirsiniz.

Kayıt Ol
image